Závlaha

Automatický závlahový systém udrží vaši zahradu stále krásnou, vaší peněžence uleví a ušetří váš čas.

Co řízení závlahy od COM Electric Smart dokáže?

Krásná zahrada s maximálně užitným přístupem k využívání vody, to je závlaha od COM Electric Smart.

AUTOMATICKÝ SYSTÉM

Systém sám čerpá vodu, dávkuje ji do jednotlivých ostřikovačů a řídí spotřebu vody. Vy zvolíte vhodnou dobu pro zalévání a vše ostatní za vás vyřešíme my.

ÚSPORA VODY

Závlahový systém od COM Electric umí uspořit až 40 % vody ve srovnání s klasickým způsobem zalévání.

VÍCE VOLNÉHO ČASU

Díky plně automatickému systému závlah nemusíte trávit hodiny péčí o zahradu.

BEZPEČNOST

V době, kdy nedochází k zalévání, jsou ostřikovače skryty, takže se nemusíte bát jejich poškození a neničí výhled do zahrady.

Jste připraveni pořídit si chytrý závlahový systém?

  • Úspora času
  • Výrazně efektivnější nakládání s vodou
  • Plně automatizováno

Chytrý dům COM Electric Smart umí chytré technologie

Chytrý dům umí šetřit váš čas, peníze i životní prostředí. Díky našemu řešení umíme účinně propojit závlahový systém se systémem fotovoltaických elektráren, bateriových úložišť a dalších inteligentních prvků vašeho domu či firemního objektu. Existuje řada systémů pro řízení chytrého domu, většinou se však jedná o individuální systémy, které spolu nespolupracují. Řešení COM Electric Smart je jiné. V našem systému si vyberete prvky, které chcete využívat a my vám zaručíme jejich vzájemné propojení. Vše navíc můžete ovládat jednoduše pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu. Navíc, díky komplexnosti celého řešení, vám můžeme nabídnout výhodnější cenu. Využíváme přitom technologie předních světových výrobců systémů pro chytré bydlení. V našem portfoliu najdete produkty značek Loxone, nabíjecí stanice EvBox, Garo, kamerové systém Efacec, bateriová úložiště AERS.

Závlahový systém si od COM Electric Smart můžete pořídit samostatně a později k němu připojit další prvky chytrého domu. Garantujeme vám jejich vzájemnou kompatibilitu.