Řízení spotřeby energií

Úspora energií díky inteligentní spolupráci vytápění, stínění a rekuperace zajistí, že vaše náklady na provoz budete držet na uzdě. 

Co řízení spotřeby energií od COM Electric Smart dokáže?

V létě s naším systémem využijete energii slunce, v zimě vás ochrání před mrazem inteligentní systém stínění.

STANDBY REŽIM

Chytrá domácnost sama odpojí od sítě zařízení ve standby režimu, což se hodí především v noci. Můžete si tak být jisti, že vaše zařízení nebudou zbytečně plýtvat elektrickou energií.

REŽIM NEPŘÍTOMNOSTI

Když není nikdo doma, dům automaticky přepne do úsporného režimu. Systém tak zajistí maximální optimalizace spotřeby energie.

TOPENÍ A CHLAZENÍ

Náš systém umí efektivně využívat energii z přírodních zdrojů a zajistí vám příjemnou teplotu domova v zimě i v létě. Spojení zelené energie a chytrého domu je prostě smart řešení.

KONTROLA ZATÍŽENÍ

Sledujeme odběry proudu a chráníme tak dům před přetížením. Skvělá funkce, pokud nabíjíte elektromobil. Máte jistotu, že svou domácí elektrickou síť nepřetížíte a všechny spotřebiče budou fungovat bez problémů a výpadků. 

Náš partner v řízení spotřeby energií

Spolupracujeme se značkou LOXONE

LOXONE

Společnost Loxone vznikla v roce 2009 v Rakousku a je jedním z leaderů na evropském trhu inteligentních elektroinstalací a automatizací. Loxone systém umí propojit jednotlivé prvky chytrého domu do jednoho kompaktního celku a zajistí tak, že svůj chytrý dům budete využívat na maximum. Loxone jsme si v COM Electric Smart vybrali pro jeho širokou nabídku smart funkcí, umí vyřešit inteligentní stínění, klimatizaci, topení, audio, osvětlení i ochranu před vloupáním. Výhodou je řízení komplexního systému pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu či tabletu. 

Jste připraveni řídit spotřebu energií?

  • Garance úspor
  • Využívání zelené energie
  • Pružné reakce na zvýšené zatížení