Přístupový systém

Chytrý systém řízení přístupů umí zajistit bezpečný příchod pro rodinu, jednotlivce i zaměstnance firmy.

Co přístupový systém od COM Electric Smart dokáže?

Náš systém zabezpečení přístupů do objektu je maximálně flexibilní, nastavíme jej podle vašich požadavků. Moderní systémy zabezpečení neobsahují pouze alarm. Přístupový systém COM Electric Smart dokáže předcházet vloupání v domě v době vaší nepřítomnosti a chrání vaši budovu před požárem či únikem vody nebo plynu. 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUPOVÁ PRÁVA

Každý uživatel může mít práva k přístupu pouze do určitých míst a v určitém čase. O případném zneužití jste obratem informováni.

KONTROLA OKEN A DVEŘÍ

Systém umí kontrolovat, zda jsou zavřená okna či dveře. V případě otevření vám bude informovat před vaše mobilní zařízení.

SLEDOVÁNÍ POHYBU

Pomocí funkce protokolování a sledování vždy víte, kdy a kdo vstoupil do domu nebo ho opustil. Vše můžete zaznamenávat pomocí videa nebo fotoaparátu.

INTEGRACE SYSTÉMŮ

Systém lze propojit s bezpečnostními zámky, řízením osvětlení či stínění.

Náš partner v dodávce zabezpečení přístupů do objektu.

Spolupracujeme se značkou LOXONE

LOXONE

Společnost Loxone vznikla v roce 2009 v Rakousku a je jedním z leaderů na evropském trhu inteligentních elektroinstalací a automatizací. Systém Loxone umí kromě zabezpečení přístupů řídit také osvětlení, klimatizaci, audio, stínění či energie a poskytuje tak uživatelům chytrého domu maximální komfort. Systémy spolu kooperují a vy se tak můžete spolehnout na jejich přesnou funkčnost a kompatibilitu. Díky propojení jednotlivých prvků chytrého domu využijete jeho potenciál na maximum.

Jste připraveni pořídit si inteligentní přístupový systém?

  • Vysoká variabilita nastavení
  • Kompatibilita s dalšími smart systémy
  • Maximální kontrola