Autopilot pro váš dům nebo firmu

Chytrá energie COM Electric Smart se stane centrálním mozkem vašeho bydlení či sídla firmy. Prozkoumejte funkce chytrého domu COM Electric. Objevte, jak inteligentní dokáže COM Electric Smart být a vyberte si funkci, které vašemu domu, životnímu stylu a podnikání padne nejvíce. Všechny funkce COM Electric Smart spolu účinně kooperují a ovládají se jednotně prostřednictvím aplikace ve vašem mobilním zařízení. Váš dům uděláme jedinečným.

Nabíjecí stanice pro elektromobily

Elektrická auta jsou budoucnost. Spolu s námi můžete do budoucnosti vstoupit již dnes. Váš dům, firmu či komerční prostor vybavíme nabíjecí stanicí pro elektromobily. Jsme autorizovanými partnery předních světových výrobců EvBox, Garo a Efacec.

Prozkoumat >

Bateriová úložiště s dotační podporou

Míra využívání obnovitelné energie roste, ale výkon větrné či solární elektrárny je závislý na počasí a v čase kolísá. Ve většině případů dochází k přetokům vyrobené elektřiny do sítě s nízkou výkupní cenou. Řešením jsou bateriová úložiště, která umí akumulovat získanou elektrickou energii. COM Electric spolupracuje v oblasti bateriových úložišť s českou společností AERS.

Prozkoumat >

Fotovoltaické elektrárny s dotační podporou

Sluneční elektrárna od profesionálů s kompletním servisem. Provedeme administraci projektu, zajistíme financování, vše zrealizujeme včetně následného servisu a záruky. Při realizaci fotovoltaických elektráren spolupracujeme s českou společností Andrew Solar Energy.

Prozkoumat >

Kamerové systémy

Maximální kontrola nad pohybem ve vašem objektu díky moderním kamerovým IP systémům s rozlišením až 12 Mpix s okamžitým napojením na vaše mobilní zařízení či bezpečnostní agenturu. Skvělý obraz, digitální technologie a kvalitní záznamy.

Prozkoumat >

Osvětlení

Inteligentní centrální ovládání osvětlení ve vašem domě či firemních prostorách s možností plánování, nastavení intenzity a s využitím různých typů zdrojů.  Jednoduché ovládání přes aplikaci. Dejte s námi sbohem zástupům zásuvek, vypínačů a přemýšlení, zda jste nezapomněli náhodou zhasnout.

Prozkoumat >

Stínění

Ať už využíváte žaluzie, rolety nebo markýzy, s COM Electric Smart řešením pro stínění získáte systém, který ví, co vám vyhovuje, ráno vás vzbudí a k tomu pustí vaši oblíbenou hudbu. Navíc vás ochrání před povětrnostními podmínkami, udrží váš objekt v bezpečí a bude spořit náklady na vytápění.

Prozkoumat >

Topení, voda a klimatizace

Inteligentní topení, ohřev vody, klimatizace a rekuperace je snem každého majitele domu. S COM Electric Smart se vaše snění promění ve skutečnost. Garantujeme vám perfektní teplotu a kvalitu vzduchu ve všech místnostech vašeho objektu s maximálně efektivním využitím zelené energie.

Prozkoumat >

Ochrana před vloupáním

COM Electric Smart umí ochránit vaši firmu či dům komplexně. Naše řešení zabezpečení propojuje kamerové systémy a alarmy se systémem ochrany před haváriemi a požáry. Součástí je i systém regulace osvětlení či stínění tak, aby byla bezpečnost vašeho podnikání či rodiny stoprocentní.

Prozkoumat >

Přístupový systém

Nezáleží na tom, zda potřebujeme řídit přístup pro 200 zaměstnanců vaší firmy, či pro rodinu do vašeho domu, náš systém se vám přizpůsobí. COM Electric Smart umí nastavit individuální přístupová práva, sledovat vstupy a výstupy z domu a díky integraci s dalšími systémy víte, zda někdo nenechal otevřené dveře či okno. A to nejlepší nakonec: vše kontrolujete před bezplatnou aplikaci ze svého mobilu.

Prozkoumat >

Audio

Pokud je pro vás hudba nedílnou součástí domácí pohody nebo potřebujete vytvořit perfektní zvukovou kulisu ve vaší firmě, máme pro vás řešení prostřednictvím nastavením chytrého audio systému. Náš systém umí hrát v každé místnosti jinou hudbu, vzbudit vás vaším oblíbeným songem a umíme jej propojit se zařízeními Apple.

Prozkoumat >

Řízení spotřeby energií

S COM Electric Smart budete mít náklady na vytápění pod kontrolou. Díky dokonalé spolupráci vytápění, rekuperace, fotovoltaiky a stínění ušetříte, a navíc vám systém pohlídá pohodové klima v každé místnosti vašeho domu, bytu či firemního objektu.

Prozkoumat >

Závlaha

Už žádné plýtvání vodou a přílišné zalévání. COM Electric Smart nabízí inteligentní systém závlahy vaší zahrady, který ví, kdy je nejvhodnější doba pro zalévání vašeho trávníku a rostlin, umí se přizpůsobit počasí a šetří tak váš čas i peníze.

Prozkoumat >

Zaujala vás chytrá energie COM Electric?

Chtěli byste zjistit, kolik vás bude její implementace stát?

Požádejte o zaslání vzorové kalkulace. Je to zdarma a nezávazné.